!!! RISI RadioNatyra !

                                       !! 2014
Mundsuar nga :Feim Gashi

www.facebook.com/pseFeim

JU MIRPRESIM EDHE NE FACEBOOK

Online me Ju Feim Gashi 24/7
dhe Mund te Boni Reklama Tek Ne tel:
+377 45/ 61 50 11


   
 
  Shtyje mujin e IPKOS te internetit

Ngonii njerz Kjo osht me rendesi m gjithmonshikoni daten kur do tju skadoj mbushja!!

edhe 1 dit ma perpara mos e shymni kompjoterin edhe deri sa nuk e qkyqni rrjetin edhe nese skadon ju kini me pas rrjet   4-5 dit ska me pas reduktimee

e nese nalet rryma sju kom faj hauhauahu >>IMI-hAcK<<2O11

Facebook Like-Button
 
Werbung
 
 

=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=


       
®ISII ®ISI 
TE DASHUR MIQ OFERTA VLEN DERI ME 15 QERSHOR 2o14 QE JU MUND TE BONI REKLAMA TEK NE ME NJE QMIM TE VOLITSHEM. 1o EURO (4 MUAJ)JU MIRPRESIM MOS LE TE IK  BIZNESI JUAJ ME NJE QMIM TE LIR
TEL.→ +377 45/ 61 50 11