!!! RISI RadioNatyra !

                                       !! 2014
Mundsuar nga :Feim Gashi

www.facebook.com/pseFeim

JU MIRPRESIM EDHE NE FACEBOOK

Online me Ju Feim Gashi 24/7
dhe Mund te Boni Reklama Tek Ne tel:
+377 45/ 61 50 11


   
 
  Bere folderin me pasword

Trik shum e leht mue askush smundet te hyj ne folder timin veq imi-hack --->

nese po ki qef me ba folderin me paswword edhe po ki qef mos me ta prek kerkush veq krijoni ni folder

ne folder klikoni me te djathten
edhe aty hini send to edhe bane comprosedd edhe te bahet ni folder tjeter qat folder hape kliko me te djathten edhe hin add password
edhe shkrune pasin qysh doni me lan edhe mirupafshim
ma kerkush nuk munet me jau qel


vequjdes ai mund te fshihet dhe mund te behet copyy

Facebook Like-Button
 
Werbung
 
 

=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=


       
®ISII ®ISI 
TE DASHUR MIQ OFERTA VLEN DERI ME 15 QERSHOR 2o14 QE JU MUND TE BONI REKLAMA TEK NE ME NJE QMIM TE VOLITSHEM. 1o EURO (4 MUAJ)JU MIRPRESIM MOS LE TE IK  BIZNESI JUAJ ME NJE QMIM TE LIR
TEL.→ +377 45/ 61 50 11